Користувацька угода - Textmill

Textmill

Користувацька угода

1. Умови використання вебсайту

1.1. Ця користувацька угода (далі — Угода) є офертою з використання вебсайту https://textmill.com/ (далі — Сайт) і укладається між Адміністрацією Сайту та фізичною особою, включаючи представників юридичних осіб (далі — Користувач) і регламентує умови надання Користувачем даних для публікації на Сайті.

1.2. Користувачем Сайту є будь-яка фізична особа, яка раніше здійснювала доступ до Сайту, за умови досягнення віку, достатнього для прийняття цієї Угоди.

1.3. Користувач зобов’язується повністю вивчити цю Угоду до здійснення процедури реєстрації на Сайті. Під час реєстрації Користувач повністю та беззастережно приймає Угоду. У разі незгоди Користувача з цією Угодою використання Сайту має негайно припинитися.

1.4. Адміністрація Сайту має право в односторонньому порядку змінювати та/або доповнювати Угоду без попереднього повідомлення Користувача. Ці Правила належать до відкритих документів та перебувають у вільному доступі.

1.5. Ця Угода передбачає наявність в Адміністрації Сайту та Користувача взаємних прав та обов’язків.

2. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт надає Користувачеві можливість перегляду та завантаження опублікованих матеріалів виключно для особистого використання з некомерційною метою. Категорично заборонено змінювати опубліковані на Сайті матеріали, розповсюджувати їх із громадською та комерційною метою.

2.2. Користувач зобов’язується надати актуальну та правдиву особисту інформацію, контактні дані під час створення облікового запису на Сайті.

2.3. Під час реєстрації на Сайті Користувачеві надаються логін та пароль. За безпеку цих конфіденційних даних Користувач несе відповідальність.

2.4. Користувач має право звертатись до Адміністрації Сайту з питаннями, побажаннями, претензіями. При цьому Користувач несе особисту відповідальність за те, що конкретне звернення є законним, не є загрозою, не порушує авторські права, не дискримінує людей за будь-якою ознакою, не містить образливої ​​інформації та не порушує в інший спосіб чинне законодавство.

3. Особиста інформація Користувача

3.1. Адміністрація Сайту шанобливо та відповідально ставиться до конфіденційних даних кожної фізичної особи, яка стала відвідувачем Сайту. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збір, обробку та використання даних про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та Правил Адміністрації Сайту про захист персональних даних. Також Користувач дозволяє Адміністрації Сайту проводити збір, використання, передачу, обробку та підтримку даних, пов’язаних із особистим обліковим записом Користувача, у процесі надання заявлених послуг.

3.2. Адміністрація Сайту зобов’язується збирати лише ті особисті дані, які добровільно надаються Користувачем, у разі, якщо відомості необхідні для надання заявлених послуг Користувачеві або поліпшення їхньої якості.

3.3. Адміністрація Сайту збирає базові особисті дані (ім’я, прізвище, по батькові, адресу, e-mail) та вторинні технічні дані (файли cookies, дані про з’єднання, системні дані).

3.4. Користувач дає згоду на те, що конфіденційність даних, переданих через інтернет, не гарантується за умови, якщо доступ до інформації отримують представники третьої сторони за межами зони дії обладнання, яке є у розпорядженні Адміністрації Сайту. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану будь-яким подібним несанкціонованим доступом.

3.5. Адміністрація Сайту має право використовувати будь-які зібрані через Сайт дані для вдосконалення Сайту, його змісту, під час доопрацювання та передачі даних Користувачеві за запитами, для маркетингових, дослідницьких та інших цілей, що не суперечать чинному українському законодавству.

4. На Сайті категорично заборонені

4.1. Заклики у насильницький спосіб змінити чи скинути конституційний устрій, захопити державну владу; заклики змінити адміністративні та державні кордони України, порушити встановлений Конституцією України порядок; заклики до проведення підпалів, погромів, захоплення будівель та споруд, знищення майна, насильницького виселення громадян; заклики до агресивних дій та розв’язання збройних військових конфліктів.

4.2. Безпосередні та опосередковані образи на адресу громадян, включаючи політичних та державних діячів, журналістів, інших Користувачів, зокрема за національною, етнічною, расовою, релігійною ознакою, шовіністичні висловлювання.

4.3. Висловлювання, які містять ненормативну лексику, а також висловлювання, які мають сексуальний, еротичний, порнографічний характер.

4.4. Будь-яка поведінка, яка ображає авторів опублікованих матеріалів та всіх Користувачів Сайту.

4.5. Висловлювання, які свідомо провокують різку реакцію з боку інших Користувачів Сайту.

4.6. Публікації рекламного та комерційного характеру, повідомлення, що не несуть інформаційного навантаження та не пов’язані з тематикою Сайту, якщо на такі публікації та повідомлення Адміністрація Сайту не надала спеціального дозволу.

4.7. Будь-які повідомлення та дії, заборонені чинним українським законодавством.

4.8. Спроби Користувача видати себе за іншу людину, якою вона не є, представника будь-якої спільноти та/або організації без наявності відповідних прав або дозволів, зокрема за співробітників та власників Сайту, навмисне введення інших Користувачів в оману щодо характеристик та властивостей різних суб’єктів та об’єктів.

4.9. Публікація Користувачем матеріалів, які відповідно до чинного законодавства або інших контрактних зобов’язань він не має права робити загальнодоступними, а також матеріалів, які порушують право на патент, комерційну таємницю, копірайт, торгову марку та інші права власності та/або авторські та суміжні із нею права третіх осіб.

4.10. Публікація Користувачем матеріалів рекламного характеру без отримання відповідного дозволу від Адміністрації Сайту, спаму, пірамід, листів щастя; матеріалів, що містять комп’ютерні коди, здатні допомогти в отриманні несанкціонованого доступу, порушити, обмежити роботу або знищити комп’ютерне, телекомунікаційне обладнання та програми, а також дані, що дають змогу отримати несанкціонований доступ до платних сервісів в інтернеті (серійні номери, логіни, паролі та ін.).

4.11. Випадкове чи навмисне порушення будь-яких місцевих, державних та міжнародних нормативно-правових актів.

5. Обмеження відповідальності Адміністрації Сайту

5.1. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за помилки, неточності та помилки, можливо, виявлені у розміщених на Сайті матеріалах. Адміністрація Сайту прикладає всі необхідні зусилля до того, щоб на Сайті були надані лише коректні та правдиві дані.

5.2. Опублікована на Сайті інформація постійно оновлюється і в будь-який час може стати застарілою. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за отримання застарілих даних на Сайті та нездатність Користувача отримати оновлені дані, розміщені на Сайті.

5.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за висловлену у форматі коментарів та оглядів думку Користувачів. Адміністрація Сайту може мати думку, яка відрізняється від думки Користувачів. Адміністрація Сайту вживає усіх заходів для запобігання публікації коментарів та оглядів, які порушують чинне українське законодавство та моральні норми.

5.4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за дії Користувача, що потенційно порушують закон щодо третіх осіб, або дії, що потенційно порушують закон третіх осіб стосовно Користувача. 

5.5. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за різноманітні висловлювання Користувача, зроблені та розміщені на Сайті.

5.6. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за потенційні та реальні збитки, збитки та витрати, причиною яких міг стати Сайт, його використання чи неможливість використання.

5.7. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем доступу до особистого облікового запису на Сайті.

5.8. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за недостатньо повне, некоректне, неточне надання персональних даних Користувачем у процесі створення облікового запису на Сайті.

5.9. У разі виникнення труднощів під час використання Сайту, незгоди з певними розділами користувацької Угоди, отримання недостовірної, образливої ​​чи іншої інформації неприйнятного змісту від третіх осіб просимо вас звернутися до Адміністрації Сайту для аналізу ситуації, фіксації проблеми та усунення дефектів, що виникли, обмеження та запобігання публікації на Сайті небажаної інформації, а також при необхідності можливості обмеження доступу або повного припинення зобов’язань щодо надання послуг Сайту кожному Користувачеві, який навмисно порушує положення цієї Угоди та адекватну роботу Сайту.

5.10. Адміністрація Сайту має право видаляти розміщені на Сайті матеріали, вживати технічних та юридичних заходів щодо Користувачів, які, згідно з висновком Адміністрації Сайту, створюють труднощі під час використання Сайту іншими Користувачами та навмисно порушують положення цієї Угоди.

6. Порядок дії Угоди

6.1. Ця Угода є договором. Адміністрація Сайту має право внесення змін до чинної Угоди та введення нової. Нововведення набувають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті. Подальше використання Користувачем матеріалів Сайту автоматично свідчить про прийняття змін до Угоди.

6.2. Ця Угода набирає чинності з першого відвідування Сайту Користувачем та зберігає актуальність протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

6.3. Сайт є об’єктом права інтелектуальної власності Адміністрації Сайту. Адміністрація Сайту є власником усіх виняткових авторських прав на Сайт. Користувач має право використовувати Сайт виключно у межах цієї Угоди та чинного українського законодавства у сфері прав інтелектуальної власності.

6.4. Усі назви та торгові марки, на які містять посилання публікації Сайту, є власністю відповідних компаній.

6.5. Користувач зобов’язується не повторювати, не відтворювати, не копіювати будь-які елементи Сайту, за винятком ситуацій, в яких Користувач отримав відповідний дозвіл Адміністрації Сайту.

6.6. Регулювання та тлумачення цієї Угоди здійснюється згідно з чинним українським законодавством. Питання, які не регулюються положеннями Угоди, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.

Захист персональної інформації

Шановний Користувач! Для реєстрації, створення облікового запису на нашому сайті та використання різних сервісів нашого Сайту потрібно ввести ваші персональні дані. При введенні своїх персональних даних ви даєте згоду на їхню обробку відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», а також узгоджених та затверджених Правил Адміністрації Сайту про захист персональних даних. Адміністрація Сайту має право на використання отриманої особистої інформації у маркетингових цілях у процесі надання послуг.

Узгоджені та затверджені Правила згідно із Законом України «Про захист персональних даних»

Користувач у процесі реєстрації на вебсайті https://textmill.com/ (далі — Сайт), створення особистого облікового запису та/або в процесі реєстрації для використання сервісів Сайту при здійсненні необхідних дій під власним актуальним (не вигаданим) ім’ям, дає згоду власнику Сайту на обробку персональної інформації Користувача (ПІБ, стать, вік, місце проживання, дата та місце народження, контактні дані при наданні відповідних даних та умови, що вони є правдивими та актуальними).

Користувач дає згоду власнику Сайту на проведення необхідних операцій в інформаційній автоматизованій системі та/або картотеках, що містять особисту інформацію, які реєструють, накопичують, зберігають, адаптують, змінюють, оновлюють, використовують та поширюють (реалізують, передають), знеособлюють, знищують відповідну особисту інформацію та дані про Користувача як фізичну особу.

Також Користувач надає власнику Сайту право самостійно визначати порядок використання особистої інформації Користувача (включаючи порядок використання особистої інформації фахівцями Сайту відповідно до їхніх професійних, службових, трудових обов’язків), порядок захисту та розповсюдження, порядок надання доступу до баз даних та передачі права обробки особистої інформації іншим суб’єктам, пов’язаним із особистою інформацією. Користувач надає власнику Сайту перелічені права для дотримання ним вимог чинного законодавства у сфері захисту персональних даних.